Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Волині й Рівненщині підприємців навчатимуть новітнім технологіям переробки молока

На Волині й Рівненщині підприємців навчатимуть новітнім технологіям переробки молока

ВОГО «Фонд місцевого розвитку» та Фундація Європейська Академія Самоврядування розпочали реалізацію проекту «Сприяння впровадженню новітніх технологій переробки молока у Волинській та Рівненській областях шляхом ознайомлення з кращими польськими практиками».

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Проект отримав фінансову підтримку від Міністерства закордонних справ Польщі в рамках програми «Польська допомога» в галузі розвитку. Підтримує ініціативу Генеральне консульство Польщі в Луцьку.

Проект має на меті підвищення ефективності малих ферм, підприємств, кооперативів Волині та  Рівненщини. Учасників ознайомлять з технологіями переробки молока (в тому числі виробництва сиру), реалізація яких не вимагає великих інвестицій і які можуть бути застосовані малими підприємствами.

Також розкажуть про основні урядові програми, які підтримують цей вид бізнесу, навчать технології маркетингу, щоб виводити продукт місцевих виробників на ринок. Учасники проекту отримають необхідні консультації експертів з України та Польщі, а також матимуть змогу встановити ділові відносини з потенційними партнерами.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали