Агромаркет

Прогнози обсягів світового виробництва сої знизились

Експерти IGC знизили прогноз світового виробництва сої в 2019/20 МР на 1 млн тонн – до 348 млн тонн через погіршення перспектив урожаю в США.

Про це повідомляє електронна зернова біржа України Grain Trade.

При цьому оцінку світового споживання сої збільшено на 1 млн тонн – до рекордних 359 млн тонн, що на 2% перевищить показник 2018/19 МР. У подальшому це може спричинити зростання вартості цієї культури.  

«Зниження прогнозів світового виробництва поки що не вплинуло на ціни на сою, оскільки динаміку зростання обмежує скорочення попиту з боку Китаю, обумовлене поширенням АЧС. Зниження попиту підтверджує і падіння експортних продажів зі США», – йдеться в повідомленні.

Обсяг світової торгівлі соєю, порівняно з очікуваннями червня, зменшилось до 151 млн тонн, що відповідає рівню попереднього сезону. Наразі ф’ючерси на сою в Чикаго коштують $330/тонна.

Нагадаємо, у 2018/19 МР у світі було зібрано рекордні 363 млн тонн сої.

Довідка

IGC – міжурядова організація, метою якої є поглиблення міжнародного співробітництва в галузі торгівлі зерном, сприяння в забезпеченні розвитку зернового сектора, його відкритості і справедливості, зміцнення стабільності ринку зерна і світової продовольчої безпеки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!