Агромаркет

На Одещині проведуть інвентаризацію сільгоспземель

На Одещині проведуть інвентаризацію сільгоспземель

Головне управління Держгеокадастру в Одеській області та районні держадміністрації мають провести в максимально стислі терміни повну інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення, які обробляються у кожному з районів регіону.

Таке доручення надав голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, повідомили в ОДА.

«Управління Держгеокадастру в Одеській області вказує, що в нас є лише 14 тис. га землі сільськогосподарського призначення, які наразі можна виставляти на торги. Та й цифра в 50 тис. га, м’яко кажучи, надто занижена», ‒ сказав Максим Степанов.

Він зазначив, що виробники сільськогосподарської продукції хочуть мати прозорі правила, вони згодні сплачувати відповідну орендну плату.

«Мова йде про десятки тисяч гектарів, навіть про сотні, а ви проводите торги по 6 тис. га за рік, ‒ зауважив Максим Степанов. ‒ А решта землі обробляється без жодної сплати оренди. Або в деяких випадках люди користуються тимчасовими договорами».  

Довідка

За даними Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, з початку 2017 року в регіоні провели торги з продажу прав оренди на 216 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею 5,3 тис. га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!