Агромаркет

На Львівщині спростять пошук сільгоспугідь для інвесторів

На Львівщині спростять пошук сільгоспугідь для інвесторів

У Львівській області створять Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про це повідомила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Минулого року департамент агропромислового розвитку розпочав аудит земель сільгосппризначення.

За результатами аудиту понад 52 тис. га земель державної форми власності не використовуються, зазначила вона. «Це не великі масиви, а дрібні земельні ділянки. Відтак ми вирішили створити Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення з прив’язкою до території та картою», –  пояснила Людмила Гончаренко.

Каталог, який планують завершити через два місяці, повинен спростити для інвесторів і людей, які хочуть розвивати сільське господарство, пошук земельних ділянок.

«Ми залучаємо виявлені під час аудиту земельні ділянки для продажу прав оренди на аукціонах, – наголосив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Петришин. – Станом на 5 травня таких ділянок у Львівській області було 1157 загальною площею 18 тис. га. З них – 363 ділянки включили у перелік та 110 планують додатково включити».

Наступним етапом, за його словами, стане підготовка у кожній селищній раді Каталогу вільних земельних ділянок, які виявили за результатами аудиту і земельних ділянок, які включені в перелік для продажу права оренди на аукціоні.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!