Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Буковині видали аграрні розписки під виробництво тюкованого сіна

На Буковині видали аграрні розписки під виробництво тюкованого сіна

У Чернівецькій області укладено дві унікальні аграрні розписки – для виробництва тюкованого сіна.

Розписки оформили члени сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Дари Гуцульщини», повідомляє Національний прес-клуб «Українська перспектива».
 
Перспективність заготівлі сіна полягає не лише в задоволенні потреб у ньому місцевого сільського населення. Голова кооперативу «Дари Гуцульщини» Сергій Терен не виключає ймовірності експорту сіна до Об’єднаних Арабських Еміратів – для арабських скакунів

Ідеться про елітних коней, господарі яких висувають дуже високі вимоги до харчування цих тварин. Дотепер сіно для них постачають із гір Шотландії й Іспанії.

Проте, за словами Сергія Терена, карпатське сіно за своїми якісними характеристиками не поступається цим зарубіжним аналогам.

Заготівля тюкованого сіна, якою займається кооператив, – одна з ніш, що розвивається в карпатському регіоні. «Вона є доволі перспективною», – зауважив Сергій Терен.

«Ми б хотіли залучити місцеве населення до вирощування на наших земельних ділянках ягід: малини, лохини, суниці тощо. Але наразі наші земельні ділянки не підготовлені до цього, – розповів керівник «Дарів Гуцульщини». – Проте маємо домовленості, що під аграрні розписки нам надаватимуть саджанці цих культур. Нас записали в чергу на наступний рік на отримання цих саджанців».

Нагадаємо, що Чернівецька область долучилася до використання аграрних розписок лише на початку нинішнього року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали