Агромаркет

МХП надасть гранти на придбання обладнання та матеріалів

Фонд «МХП-Громаді» оголосив конкурс соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», в рамках якого переможці отримають гранти швидкого реагування на виклики війни в Україні.

Про це повідомляє пресслужба МХП.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування, комунальні установи, освітні заклади, заклади охорони здоров’я, неурядові організації, ініціативні групи з 11 областей України, серед яких: Черкаська, Вінницька, Київська, Львівська, Дніпропетровська, Сумська, Івано-Франківська, Хмельницька, Волинська, Чернігівська та Тернопільська.

Кожен з переможців зможе отримати від 50 до 100 тис. грн на реалізацію соціальної ініціативи.

Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, матеріалів для підтримки соціальної ініціативи в інтересах громади.

«Час діяти, Україно!» має 2 опції:

1. Навчання. Передбачається навчальний модуль.

2. Фінансова підтримка. Для отримання гранту учасник подає заявку, в якій описує мету, актуальність проблеми, яку вирішує проєкт, на що потрібні кошти, які результати від впровадження проєкту отримає громада, суму внеску від партнерів, сільської ради та громади, а також план реалізації проєкту та структуру команди, яка над ним працюватиме.

Заявку можна подати за спеціальною формою.

Приймаються вони до 31 серпня 2022 р.

У рамках конкурсу МХП планує підтримати до 70 проєктів.

Нагадаємо, МХП наростив продажі соняшникової олії майже на 40%. Також ми писали, що МХП та «Контінентал Фармерз Груп» обмінюються досвідом вирощування культур.