Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Корейська техніка для українського фермера

Корейська техніка для українського фермера

Мінагрополітики підтримує ініціативи корейських корпорацій розвивати торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з Україною. Інвестиції корейських партнерів в український АПК з метою забезпечення українських фермерів технікою матимуть вагомий внесок у розвиток аграрної галузі.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, передає прес-служба аграрного відомства.

«Раніше Мінагрополітики та корейська корпорація Posco Daewoo домовилися підготувати спільний проект, спрямований на модернізацію парку сільськогосподарської техніки в Україні для малих і середніх українських фермерських господарств, – зазначив Тарас Кутовий. – Його реалізація матиме великий поштовх у розвитку двосторонньої співпраці між нашими країнами».

Зі свого боку пан Лі Янг-Гу запевнив, що поглиблення співпраці з українською стороною в сфері експорту, торгівлі та бізнесу є важливим для Республіки Корея й надалі.

Довідка

У 2015/16 МР Україна стала основним постачальником фуражної пшениці до Республіки Корея, випередивши за цим показником такі країни ЄС, як Франція, Болгарія і Данія. Потреба Кореї в імпорті пшениці зростає, що дає гарні можливості для українських експортерів закріпитися на цьому ринку. Протягом 2015 року український експорт до Кореї склав $318 млн, а імпорт – $4,5 млн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали