Агромаркет

«Київстар» розробить цифрову платформу для фермерів

«Київстар» розробить цифрову платформу для фермерів

Мінагрополітики та компанія «Київстар» підписали Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони будуть співпрацювати задля впровадження новітніх технологій у сільському  господарстві.

Особливим акцентом цієї угоди є створення якісних умов для розвитку малих та середніх  фермерів завдяки впровадженню сучасної цифрової платформи для агровиробників, повідомили у Мінагрополітики.

«Розроблена цифрова платформа для агровиробників стане ефективним інструментом комунікації представників міністерства з ключовими гравцями агросектору, а також для надання консультацій та необхідної інформації про державні програми підтримки чи іншої важливої для виробників інформації, – наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева. – Окрім того, використання сучасних інформаційних інструментів буде значною допомогою для українських аграрних виробників для більш точного та якісного аналізу та прогнозування своєї діяльності»,-

Також вона зазначила, що впровадження інноваційних технологій на агроринку сприятиме підвищенню якості української харчової продукції. Наприклад, завдяки можливостям мобільного простежування повного циклу виробничого ланцюга, реального впровадження принципу «від лану до столу».

«Впровадження digital-платформи для аграріїв і мобільний додаток зокрема дозволять зробити їх бізнес більш ефективним, адже дадуть можливість раціональніше використовувати ресурси, стежити за новинами, цінами, погодними змінами, проводити торгові операції тощо, – підкреслив директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстару» Євген Кражан. – Це велика підтримка для малого та середнього підприємництва, адже традиційно такі технології доступні лише великим компаніям».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!