Агромаркет

Китайська асоціація імпортерів продуктів харчування і компанія Fialan підписали меморандум про співпрацю

Китайська асоціація імпортерів продуктів харчування і компанія Fialan підписали меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю підписано між Китайською асоціацією імпортерів продуктів харчування та компанією Fialan.

Згідно з текстом меморандуму, який є в розпорядженні агентства «Інтерфакс-Україна», співпраця передбачає надання допомоги в створенні  та зміцненні контактів між діловими колами в провінції Гуандун і України для підвищення інформованості про торговельні та інвестиційні можливості.

Компанія Fialan зобов’язується сприяти учасникам китайської асоціації у налагодженні ділових зв’язків в  Україні з метою подальшого укладання контрактів у сфері торгівлі продуктами харчування.

Меморандум діятиме до 2020 року.

«У серпні 2016 року ми провели зустріч з Асоціацією імпортерів продуктів харчування (Китай), яка об’єднує понад 350 компаній-учасників, пов’язаних із імпортом та дистрибуцією іноземних товарів в Китаї», ‒ повідомив директор офісу компанії Fialan у Китаї Роман Кривошеєв.

За його словами, асоціація має підтримку адміністрації провінції Гуандун, що дозволяє реалізувати через неї різні ініціативи на державному рівні.

Довідка

Компанія Fialan здійснює діяльність в сфері послуг по забезпеченню експортно-імпортних операцій та консалтингу зовнішньоекономічної діяльності з 2004 року. Має офіси в Україні (Київ, Одеса), а також у Китаї (Гуанчжоу, Гонконг). Останні три роки активно розвиває напрямок експорту українських продуктів харчування на ринок Китаю. Наразі реалізує декілька десятків проектів з найбільшими українськими виробниками та дистриб’юторами.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!