Агромаркет

Китай вироблятиме родючий ґрунт з піску

Китай вироблятиме родючий ґрунт з піску

 

Китайські дослідники знайшли спосіб промислового виробництва родючого ґрунту з піску. Вчені стверджують, що технологія є нетоксичною й дешевшоїю а також розрахована на масове промислове виробництво.

Рецепт приготування родючого ґрунту полягає в тому, що в пісок додається спеціальний склад, вироблений із деревної целюлози. Склад утримує в піску воду, повітря, поживні речовини.

Випробування штучних ґрунтів, проведені в місті Чунцин, показали, що для їх зрошення потрібна та сама кількість води, що і для звичайного ґрунту. До того ж вони забезпечують вищу врожайність і вимагають менше добрив, а також демонструють підвищену опірність до чинників вивітрювання.

Щоб покрити один гектар землі штучним ґрунтом, необхідно від 22,5 тис. до 40 тис. юанів. Вартість залежить від кліматичних і топографічних умов.

Учені стверджують, що за допомогою цієї технології в Китаї мають намір розв’язати проблему опустелення земель. За даними міністерства земельних ресурсів КНР, майже 27,4% території Китаю (2,6 млн кв. км) схильні до дезертифікації.

AgroNews.org

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!