Агромаркет

Китай вдвічі збільшив імпорт яловичини

Китай вдвічі збільшив імпорт яловичини

Китайські імпортери яловичини закупили 95 000 тонн яловичини протягом перших двох місяців цього року, що більш ніж в два рази перевищує обсяг, імпортований в цей же час в минулому році.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Азійська держава в даний час є великим гравцем на світовому ринку яловичини, оскільки імпорт різко підскочив з 2009 року. Проте, китайський імпорт в основному надходить від постачальників з південної півкулі, які контролюють 90% частки китайського ринку. Такі країни, як Бразилія і Австралія, в змозі поставляти дешеву яловичину.

Бразилія в даний час поставляє близько 12% від загального обсягу імпорту продукту в Китай, але американський гігант раніше поставляв близько 66% від загального обсягу імпортованої в Китай яловичини, до спалаху КГЕ в 2012 році.

Експерти очікують, що бразильський експорт значно виросте в цьому році, оскільки вже п’ять бразильських виробників яловичини отримали дозвіл на експорт яловичини в Китай, довівши загальну кількість авторизованих постачальників до 16.

Австралія та Уругвай також є великими постачальниками яловичини на китайський ринок. Австралійські постачальники яловичини мають близько 20% на ринку яловичини в Китаї, в той час як імпорт яловичини з Уругваю виріс на 25% протягом перших двох місяців року.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!