Агромаркет

Кабмін визначив критерії та періодичність здійснення планових перевірок операторів ринку

Кабмін визначив критерії та періодичність здійснення планових перевірок операторів ринку

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від здійснення господарської діяльності, а також порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів ринку (потужностей) Держпродспоживслужбою.

Відповідна постанова Кабінету міністрів «Деякі питання здійснення планових заходів державного контролю Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» від 31 жовтня 2018 року № 896 оприлюднена на Урядовому порталі.

Постанова затверджує Порядок визначення періодичності здійснення планових заходів держконтролю відповідності діяльності операторів ринку (потужностей) вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, які здійснюються Держпродспоживслужбою, та критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від її провадження.

Запровадження ризик-орієнтованого підходу за здійснення держконтролю у сферах безпечності й окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини створить умови для забезпечення кращої якості та безпечності харчової продукції для споживачів, вплине на покращення епізоотичного благополуччя нашої держави.

Постанова дозволяє оператору ринку та представникам територіальних органів Держпродспоживслужби ухвалювати прозорі й узгоджені рішення щодо частоти перевірок, які повинні здійснюватися відносно суб’єкта господарювання в залежності від категорії ризику, до якої він належить.

З ухваленням цього документу критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає державному ветеринарно-санітарному контролю та нагляду, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною ветеринарною та фітосанітарною службою (постанова Кабінету міністрів від 17 червня 2015 року № 402) визнаються такими, що втратили чинність.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!