Агромаркет

Іран готовий переформатувати систему експорту й імпорту з Україною на якісніший рівень

Іран готовий переформатувати систему експорту й імпорту з Україною на якісніший рівень

Україна готова збільшувати обсяги продовольчого експорту до Ірану і співпрацювати у галузі сільського господарства, тваринництва та органічного виробництва. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий під час зустрічі із делегацією Ірану на чолі із заступником міністра оборони та підтримки збройних сил Ісламської Республіки Іран і генеральним директором компанії ЕТКА Мохаммадом Мехді Кярбалаї.
 
Тарас Кутовий зазначив, що у рамках спільної двосторонньої робочої групи необхідно приділити увагу збільшенню можливостей обсягів виробництва сільськогосподарської продукції в Україні. «Для цього ми бачимо два основних напрямки: приватизація державних підприємств та стабільне партнерство у розвитку малих фермерських господарств, що має бути мотивоване інвестиціями», – пояснив міністр.

Іранська сторона висловила готовність брати участь у процесі приватизації державних підприємств та розвитку малого фермерства в Україні. Голова компанії ЕТКА підкреслив, що Іран готовий поділитися своїм досвідом у сфері виробництва органічної продукції та переформатувати торговельну систему експорту й імпорту між двома країнами на якісніший рівень.

«Іран входить до складу основних торговельних партнерів України за обсягами закупівель сільськогосподарської та харчової продукції. За три місяці 2016 року Іран займає восьме місце у ТОП-10 країн за обсягами експорту української продукції. Ми маємо намір розвивати наше співробітництво на якісному рівні й надалі. Україна готова виступити гарантом продовольчої безпеки Ірану», – наголосив український міністр.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!