Агромаркет

Індонезія підвищить виробництво власної кукурудзи і зменшить залежність від імпорту

Індонезія підвищить виробництво власної кукурудзи і зменшить залежність від імпорту

Згідно з прогнозом USDA, в 2016/17 МР Індонезія наростить внутрішнє виробництво кукурудзи, скоротивши таким чином залежність від її імпорту, повідомляє World-Grain.

Так, за сприятливих погодних умов, зокрема, достатньої норми опадів у ключових регіонах виробництва зернової, врожай кукурудзи в поточному сезоні в Індонезії може зрости до 10,2 млн тонн проти очікуваних раніше 9,6 млн тонн.

Варто також відзначити, що внаслідок низької пропозиції кукурудзи внутрішнього виробництва та імпорту кукурудзи в 2015/16 МР індонезійські виробники комбікормів переключилися на закупівлю пшениці. При цьому ключовими постачальниками продукції в країну стали Австралія (37,36% від загального обсягу імпорту), Україна (17,82%), Канада (15,95%), Аргентина (13,22%) і США (8%).

Проте експерти очікують, що обмеження на ввезення фуражної пшениці в Індонезію, а також кон’юнктура валютного ринку країни призведуть до уповільнення приросту обсягів імпорту пшениці в Індонезію з середньорічних 6-7% до 5%, і поставки зернової в країну в 2016/17 МР скоротяться до 8,6 млн тонн.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!