Агромаркет

Імпорт пшениці в Єгипет залишається під питанням

Імпорт пшениці в Єгипет залишається під питанням

Як повідомляє Bloomberg, після нової відмови Єгипту прийняти партію імпортної пшениці через вміст у ній ріжків у багатьох міжнародних трейдерів немає повного розуміння щодо того, як у подальшому співпрацювати з провідним світовим імпортером зернової.

Нагадаємо, що раніше цього року рішення Єгипту відмовитися від закупівель пшениці, в якій містяться ріжки, призвело до відмови ряду трейдингових компаній від участі в єгипетських тендерах на закупівлю зернової.

Наразі в країні завершується закупівельна кампанія пшениці в держрезерв, протягом якої Єгипет не проводить тендери на імпорт продукції.

Однак, коли країна відновить проведення міжнародних тендерів, вона може знову зіткнутися з украй низькою кількістю заявок на участь або ж із повною їх відсутністю, оскільки трейдери не готові брати на себе ризики, пов’язані з можливим відхиленням приймання партії пшениці.

Крім того, компанії, які ризикнуть взяти участь у єгипетських тендерах, можуть завищити ціну зернової, аби мінімізувати втрати в разі виникнення проблем.

На даний момент міністерство сільського господарства Єгипту підтвердило, що керуватиметься нормативом нульового вмісту ріжків до того часу, поки уряд не ухвалить остаточного рішення з цього питання.

Водночас держоператор GASC оголосив, що готовий приймати імпортну пшеницю з вмістом ріжків до 0,05%.

АПК-Інформ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!