Агромаркет

ІМК допомагає ЗСУ та теробороні

Допомога Збройним Силам України у війні з російським окупантом з перших днів війни стала для ІМК пріоритетом.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Головний офіс компанії відразу перерахував 10 мільйонів гривень на спецрахунок Нацбанку України, створений для збору коштів на потреби ЗСУ. Ще 5 мільйонів гривень компанія переказала благодійному фонду «Повернись живим». Мільйон гривень ІМК спрямувала на закупівлю продуктів харчування нашим військовим. Для облаштування фортифікаційних споруд у Києві компанія придбали 30 000 будівельних мішків, а офісні ноутбуки і смартфони передали на потреби Тероборони міста.

Регіональні підприємства ІМК також відразу приєдналися до боротьби з ворогом. На потреби ЗСУ та Територіальної оборони передали близько 68 тис. літрів пального, 22 одиниці автомобільної техніки, 5 квадрокоптерів, 2 метеостанції, 18 рацій, 11 біноклів та 25 бронежилетів. Для облаштування оборонних споруд підприємства ІМК виготовили й доставили 60 металевих протитанкових їжаків і 330 оборонних їжаків-шипів. Також придбали і доставили до місця призначення 120 фундаментних блоків та плит перекриття. Спеціалісти інженерної служби  компанія постійно ремонтують військову техніку. Загалом допомога, надана регіональними підприємствами ІМК підрозділам ЗСУ і Територіальної оборони, сягнула близько 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, ІМК ремонтує елеватор, який став прихистком для чернігівчан. Також ми писали, що ІМК не співпрацюватиме з компаніями, що мають ділові стосунки з РФ.