Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Фермер повинен виробляти продукцію з доданою вартістю – Кутовий

Фермер  повинен  виробляти продукцію з доданою вартістю – Кутовий

В аграрній галузі України необхідно рухатися в напрямку розвитку продукції з доданою вартістю. На цьому наголосив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий в інтерв’ю «Цензор.Нет».

На його думку, саме вал продукції ще не є показником – важливо знати, скільки галузь заробляє та що зроблено для розвитку продукції з доданою вартістю.

Голова відомства відзначив, що великі гравці комфортно почуваються і мають сталі виробничі урожайні потужності. «Великі агрокорпорації мають вже досить нормальний рівень розвитку. А що стосується середніх та малих, то у них урожайність десь удвічі менша, ніж у тих, хто технологічно підкований. Саме за рахунок малих та середніх в майбутньому буде зростати вал продукції», – додав Міністр.

«Вважаю необхідним розвивати продукцію з доданою вартістю в АПК. Швидко ми не змінимо ситуацію. Але є певні кроки, які дадуть можливість нам це зробити», – розповів Тарас Кутовий.

Він відзначив, що основний експортний потенціал складає зерно. «Що стосується експорту м’яса та яйця, це вже трохи вищий рівень, але не до нього треба прагнути», – сказав міністр.

Тарас Кутовий переконаний, що сьогодні в першу чергу саме малий та середній фермер  повинен  виробляти продукцію з доданою вартістю. Що в свою чергу надасть йому можливість бути конкурентоспроможними з великими агрохолдингами. «Без малих та середніх фермерів у нас не відбудеться розвитку ні сільських територій, ні ґрунтовного зростання в експортному та валовому потенціалі», – підсумував він.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали