Агромаркет

Фахівці ринків на конференції Grain Ukraine 2024 зосередяться на пошуку нових шляхів просування українського збіжжя в світі

Фахівці ринків на конференції Grain Ukraine 2024 зосередяться на пошуку нових шляхів просування українського збіжжя в світі

30–31 травня перші особи зернового ринку, логістичного бізнесу, ринку їжі та фінансового сектору зустрінуться в Києві на VIII міжнародній конференції Grain Ukraine 2024.

Медіапартнером заходу виступає АgroТimes.

Головна тема цього року — Grain in the Time of Chaos, і у фокусі уваги учасників події буде пошук нових політичних, економічних та логістичних шляхів просування українського збіжжя у світі.

На Grain Ukraine 2024 виступить понад 50 спікерів, які є експертами з торгівлі, логістики і фінансів на аграрному ринку. Цього року в події візьмуть участь міжнародні експерти та аналітики. Організатори очікують більш ніж 500 профільних учасників.

В межах конференції діятиме виставкова зона, де будуть представлені логістичні компанії, постачальники обладнання для агровиробників та агропереробників, банки, юридичні та страхові компанії. На учасників також чекає спеціальна вечірня нетворкінгова програма, яка допоможе зміцнити ділові звʼязки.

Серед важливих тем цього року:

  • Тиск нарощення світового виробництва та перехідних залишків: чи підтягнеться попит?
  • Глобальні проблеми логістичних шляхів і волатильність вартості перевезень.
  • Зміна географії експорту ключових гравців світового та українського ринку.
  • Перспективи євроінтеграції українського агросектору і проблеми розбудови відносин із сусідніми країнами.
  • Трансформація в дії: як український аграрний сектор приймає виклики воєнного часу.
  • Земельний актив та пасив України: які перспективи відновлення сільськогосподарських площ.
  • Які найближчі перспективи інвестицій в український агросектор під час війни.
  • Розвиток агропереробних галузей: очікування, реальність та фінансування.

Детальніше про подію на сайті https://bit.ly/49ooBW1

Організатор події — компанія IdeasFirst. Партнерами щорічної конференції виступають група терміналів TIS та інвестиційна компанія SD Capital. Контент-партнер конференції — Trend & Hedge Club.

Конференція GRAIN UKRAINE — міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсетерів в агросфері, що існує з 2016 року. Тут обговорюють останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей та впровадження технологічних агроінновацій.