Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ексімбанк КНР зацікавлений у подальшій співпраці з Україною

Ексімбанк КНР зацікавлений у подальшій співпраці з Україною

Заступник міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева зустрілася з віце-президентом Експортно-Імпортного банку КНР Юаньом Синьюнєм, повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Під час зустрічі обговорювалась реалізація двостороннього зернового проекту, який виконується Державною продовольчо-зерновою корпорацією України (ДПЗКУ) та китайською корпорацією ССЕС. Наразі цей проект є наймасштабнішим у аграрній сфері між двома країнами.

Ольга Трофімцева наголосила на важливості подальшого активного діалогу двох сторін задля успішної реалізації проекту.

Зі свого боку Юань Синьюнь зазначив, що Ексімбанк Китайської Народної Республіки готовий до гнучкого підходу у подоланні перепон, які могли б заважати успіху проекту.

«Лише спільні зусилля з двох сторін дадуть відповідний результат, на який очікують наші країни від реалізації проекту. Ми й надалі зацікавлені в активній співпраці з Україною, знаючи її надзвичайно важливу роль як аграрного гравця в Європі і світі», ‒  резюмував віце-президент Ексімбанку КНР.

Довідка

Предметом кредитного договору є фінансування закупівлі зернових культур у вітчизняних сільгоспвиробників для їх подальшого експорту до КНР та треті країни. Термін кредитного договору – 15 років. Очікуваний загальний обсяг поставок зернових ‒ до 80 млн тонн (перший рік поставок – 4 млн тонн, другий рік – 4,5 млн тонн, з третього року по 15-й – мінімум 5,17 млн тонн).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!