Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Добрі перспективи для українсько-японської співпраці за аграрними напрямками

Добрі перспективи для українсько-японської співпраці за аграрними напрямками

Створення переробних підприємств, логістичних та інфраструктурних проектів, а також запровадження органічного виробництва та інноваційних технологій в українській аграрній галузі  – визначальні напрямки розвитку двосторонньої співпраці та інвестиційного співробітництва між Україною та Японією.

Про це під час форуму з представниками японської бізнес-місії, організованого асоціацією JETRO, діяльність якої спрямована на розвиток зовнішньої торгівлі Японії, заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Японська бізнес-місія в Україні – це продовження діалогу двох країн після візиту урядової делегації України до Токіо у листопаді 2016 року.

2016 року товарообіг аграрною продукцією між Україною та Японією склав $86,5 млн. Основними продуктами українського експорту стали зернові, тютюн, згущене молоко та мед. Зокрема, експорт зернових до Японії оцінюють у $36793 тис., меду – $243 тис., згущеного молока – $568 тис., тютюну та виробів з нього – $45122 тис.

Своєю чергою Україна імпортувала з Японії ефірні олії та харчові продукти.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!