Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Діяльність провідного виробника рису розблоковано за сприяння Ради бізнес-омбудсмена

Діяльність провідного виробника рису розблоковано за сприяння Ради бізнес-омбудсмена

Господарську діяльність провідного  українського виробника рису було розблоковано завдяки сприянню Ради бізнес-омбудсмена (РБО).

Як повідомили у РБО, підприємство звернулося до них зі скаргою на Державну податкову інспекцію (ДПІ) у Печерському районі Києва. Скаржник змінив назву, місце реєстрації підприємства і всі реєстраційні документи відповідно до законодавчо визначених процедур. Зокрема, підписав новий договір про визнання електронних документів з Печерською ДПІ. Проте податкова не приймала документи від виробника, бо, згідно з даними її електронної системи, договір скаржника було призупинено.

А оскільки прийом будь-яких електронних документів та реєстрацію податкових накладних було заблоковано, діяльність підприємства фактично зупинилася. У відповідь на більше ніж 10 звернень до фіскальних органів підприємство отримувало лише формальні відписки.

Інспектор РБО звернувся до керівництва попереднього та поточного місць податкової реєстрації скаржника та наголосив, що підстав для блокування прийому податкової документації немає, й договір про визнання електронних документів має бути негайно активовано.

У результаті справу успішно закрито за два тижні, господарську діяльність скаржника розблоковано.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали