Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Держгеокадастр поповнив кадастрову карту новими інформаційними шарами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сьогодні, 10 грудня, Держгеокадастр поповнив Публічну кадастрову карту новими інформаційними шарами. Зокрема, оприлюднено «Нафтогазові свердловини», «Родовища корисних копалин», «Смарагдову мережу», «Державний нагляд за землями», а також дані дистанційного зондування Землі, що містять «Класифікацію посівів 2019 (ярі) та (озимі)» та «Посіви на незареєстрованих землях».

Про це повідомляє прес-служба відомства.  

«Додана інформація перебуває у відкритому доступі та надається профільними установами: Міністерством енергетики та захисту довкілля України, Державною службою геології та надр України, на основі даних Державного земельного кадастру, а також на підставі даних, отриманих у межах проєкту «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» Світового банку», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, шар «Державний нагляд за землями» включає дані відповідно до річного плану здійснення заходів державного нагляду Держгеокадастром на 2019 рік

А шари «Класифікація посівів 2019 (ярі) та (озимі)», «Посіви на незареєстрованих землях» дозволяють простежити актуальний стан сільськогосподарських культур.

Як зазначається, оновлена інформація має особливу цінність для збереження природних видів флори, фауни та типів оселищ. Вона може використовуватися землевпорядними організаціями для отримання інформації про корисні копалини, нафтогазові свердловини, показу території особливого природоохоронного інтересу.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування можуть послуговуватися даними для прийняття ефективних управлінських рішень та інформування про річний план перевірок.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!