Агромаркет

Депутати пропонують посилити відповідальність за порушення законодавства у галузі бджільництва

Депутати пропонують посилити відповідальність за порушення законодавства у галузі бджільництва

У Верховній Раді зареєстрований проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у галузі бджільництва) під № 7379.

Ініціатором законопроекту є народний депутат Геннадій Бобов

Законопроект доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею «Порушення законодавства у галузі бджільництва», якою пропонується встановити відповідні санкції саме за порушення законодавства у галузі бджільництва, йдеться у пояснювальній записці.

Неповідомлення (приховування) або надання неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин, карається штрафом від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-85 тис. грн) та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до семи років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Порушення технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл, карається штрафом від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34– 51 тис. грн) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!