Агромаркет

Депутати проголосували за заборону використання пальмової олії в продуктах харчування

Депутати проголосували за заборону використання пальмової олії в продуктах харчування

Верховна Рада прийняла за основу Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів» (№ 3871).

За відповідне рішення проголосували 233 народних депутати.

Згідно із документом, запропоновано внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також до законів «Про молоко та молочні продукти» та «Про основні засади та вимоги до безпеки та якості харчових продуктів», якими встановлюється адміністративна відповідальність за виробництво, введення в обіг або реалізацію харчових продуктів із вмістом пальмової олії.

Також забороняється використання пальмової олії у виробництві традиційних молочних продуктів і харчових продуктах, вироблених в Україні.

Недотримання вимог закону тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне порушення, вчинене протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, призведе до штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!