Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ціни на зерно зростають п'ятий місяць поспіль

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Organic Whole Grains

В листопаді середнє значення індексу цін на зернові ФАО підвищилося на 2,7 пункту (2,5%), у порівнянні з жовтневим показником, і досягло 114,4 пункту, що на цілих 19 пунктів (19,9%) вище від показника листопада 2019 року.

Про це повідомляється у звіті FAO.

У Продовольчій і сільськогосподарській організації Об`єднаних Націй констатують: в листопаді 2020 року зростання індексу цін на зернові продовжується п’ятий місяць поспіль.

«Експортні ціни на пшеницю в цьому місяці продовжували підвищуватися, головним чином у зв’язку з прогнозованим скороченням експортних поставок і погіршенням видів на урожай в Аргентині. Ціни на кукурудзу також продовжували зростати, чому сприяли активні закупівлі з боку Китаю, а також подальше зниження прогнозів виробництва в двох великих країнах-експортерах – Сполучених Штатах Америки та Україні», – йдеться у звіті.

У FAO також окреслили ситуацію і з іншими фуражними культурами, зазначивши, що на тлі стабільного попиту продовжили підвищуватися ціни на фуражний ячмінь та сорго. «Міжнародні ціни на рис, навпаки, в листопаді практично не змінилися: обмежена пропозиція і коливання валютних курсів в окремих країнах-експортерах в регіоні Південно-Східної Азії компенсували низький попит і види на урожай в інших великих країнах-виробниках», – зазначено у звіті.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ