Агромаркет

Ціни на пшеницю трохи зросли

Ціни на пшеницю трохи зросли

Протягом минулого тижня не прослідковувалося нових та фундаментальних подій на ринку кукурудзи, які б спонукали рух цін до підвищення. Індикативи знаходилися у вузькому діапазоні та дещо знижувалися на завершення аналізованого періоду. Ціни на пшеницю також залишалися відносно стабільними.

Про це повідомляє пресслужба Української універсальної біржі.

«Ринок олійних культур продовжував балансувати на високому рівні завдяки активному експортному попиту з боку Єгипту та Туреччини, а також стримуванню продажів виробниками, які очікують зростання цін», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 27 листопада:

– кукурудза – 4 590,38 грн/т (-1,64%);

– пшениця 2 клас – 6 183,68 грн/т (+0,67%);

– пшениця 3 клас – 5 285,73 грн/т (+0,11%);

– пшениця фуражна – 4 556,06 грн/т (+0,25%);

– соя – 13 938,77 грн/т (+0,81%).

На світовому ринку зернових та олійних прослідковувалося падіння на завершення тижня. Глобальний ринок пшениці, на який особливо впливає постійне постачання з боку країни-терориста, демонструє ознаки стагнації цін у короткостроковій перспективі, оскільки країни-імпортери залишаються добре забезпеченими.

«На світовому ринку ф’ючерси на соєві боби мали неоднозначну тенденцію – спочатку підвищуючись, а наприкінці тижня – втрачаючи позиції. Увага ринку зосереджується також на експортних продажах і розвитку врожаю в Південній Америці. Очікується, що викликана погодними умовами нестабільність вплине на потенційну врожайність у Бразилії», – додають аналітики УУБ.

Раніше ціни на пшеницю в Україні показали активне зростання.