Агромаркет

Будівництво логістичного центру на Луганщині може стати виходом з логістичної пастки, - думка

Виходом із залізничного колапсу, який є найбільшою проблемою, що гальмує розвиток аграрного сектору території Луганської області, яка підконтрольна Україні, може стати будівництво сучасного логістичного центру.

Таку думку в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer висловила директор Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу Лариса Бичкова.

За її словами, після того, як Луганськ, на який замикалися основні транспортні маршрути, було відрізано, фермери досить гостро відчули ізоляцію від зовнішнього світу, а північний схід області виявився у транспортному глухому куті. Крім того, на підконтрольній Україні території практично не залишилося великовузлових залізничних станцій, які могли б акумулювати вагони.

На думку експерта, виходом із ситуацією могло б стати будівництво сучасного логістичного центру з вузлом для перевантаження олійних і зернових культур, складами для зберігання зерна, овочесховищем, лабораторією та цехом для калібрування й фасування продукції.

«Торік обласна адміністрація підготувала проєкт створення такого центру в Рубіжному, виділено місце під нього, попередній очільник області проводив перемовини з канадськими та польськими інвесторами, але інвесторам потрібні гарантії та стабільність, чого регіон не завжди може гарантувати», – розповіла Лариса Бичкова.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!