Агромаркет

Білорусь через АЧС тимчасово припинила поставки української свинини через АЧС

Білорусь через АЧС тимчасово припинила поставки української свинини через АЧС

Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі тимчасово заборонив поставки свинарської продукції з Одеської області та Підляського воєводства Польщі. Причина введених обмежень ‒ спалах африканської чуми свиней.

Відповідно до вказівок білоруського наглядового органу, з цих регіонів у Білорусь заборонено ввозити живих свиней, сперму кнурів, свинину (в тому числі від диких кабанів) і продукти її переробки, шкіряну, рогокопитну та кишкову сировину, щетину, мисливські трофеї, отримані від сприйнятливих видів тварин , корми та кормові добавки рослинного і тваринного походження для тварин, у тому числі з птиці і риби, кормові добавки для котів і собак, уживане обладнання для транспортування свиней і сировини тваринного походження, змісту, забою і розбирання свиней.

Зазначені обмеження також поширюються на ввезення кормових добавок та готових кормів для котів і собак, якщо ця продукція не пройшла термічну обробку (не менше 20 хвилин при температурі не нижче +70 °C).

Попередня хвиля заборон на експорт, введених ветслужбою Білорусі, торкнулася і свинарської галузі Росії.

Agronews.by

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!