Агромаркет

BASF спрямовує кошти на боротьбу з COVID-19

Агродепартамент німецького концерну BASF виділив 600 тис. грн на потреби комунальної міської дитячої лікарні в Тернополі. Уряд визнав медзаклад госпітальною базою, де надається допомога хворим на COVID-19.

Кошти підуть на придбання моніторів пацієнта з функцією капнографії, повідомили у компанії.

Це обладнання – надзвичайно важливе для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу стану пацієнта. Оскільки монітор автоматично контролює життєво-важливі показники людини: від розрахунку дози ліків до відстеження функціонування внутрішніх органів.

За даними системи YouControl, Тернопільщина недоукомплектована медобладнанням. Тому допомога тут буде особливо доречною, зважаючи, що область входить до п’ятірки з найбільшою кількістю хворих на коронавірус в Україні.

«Закуплені монітори рятуватимуть не одне життя в майбутньому, тому що це – та техніка, яка необхідна реанімаційним відділенням на постійній основі», – зазначив Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Компанія максимально скеровує свою увагу з інших соціальних активностей. Раніше департамент Agricultural Solutions BASF повідомляв про плани щодо продовження реконструкції палацово-паркового комплексу «Шарівка» в Харківській області. Проте сьогодні компанія повинна скерувати кошти в інше русло – на порятунок життя людей.

«Монітори дають можливість уникати ситуацій та критичних станів пацієнтів, коли потрібна штучна вентиляція легенів. Завдяки моніторам ми працюємо на випередження», – пояснив Андрій Артимович, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Монітори надійдуть до лікарні до кінця травня.

Звіт про надходження відразу оприлюднять на сторінках BASF Agricultural Solutions та благодійного фонду «Твоя опора», спільно з яким реалізується благодійний проєкт.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!