Агромаркет

Одне з підприємств холдингу «Астарта-Київ» пройшло третій етап органічної сертифікації

Агрофірма «Лист-Ручки», що входить до складу агрохолдингу «Астарта-Київ», успішно пройшла чергову інспекцію сертифікаційного органу «Органік Стандарт» та підтвердила відповідність вимогам органічного виробництва перехідного періоду.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Для підприємства, яке перейшло на технології органічного землеробства у 2017 році, це третій, тобто підсумковий, рік перехідного періоду. А з наступного року ми очікуємо отримати офіційний статус виробника органічної продукції», – ідеться в повідомленні.

За цей період «Лист-Ручки» змінили технології обробітку та сівозміну, не застосовували хімічних засобів захисту рослин. Для роботи за новими стандартами була закуплена окрема техніка, в тому числі спеціальні борони для механічного обробітку полів від бур’янів, аерації ґрунту та дрібнення кірки.

«Вже у 2020 році ми отримаємо повноцінний сертифікат, згідно з яким зможемо вийти на європейський ринок органічної продукції. Йдеться про реалізацію культур, які вирощуються на 1817 га: пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, гречка. 30% посівних площ, за умовами ведення органічного землеробства, засіяно бобовими культурами та багаторічними травами, які відновлюють ґрунт та насичують його азотом» , – зазначив директор з сільськогосподарського виробництва компанії Желько Ерцег.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!