Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Аграрний сектор постраждає від коронавірусу менше за інші сектори економіки, - думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Аграрний сектор постраждає від коронавірусу менше за інші сектори економіки,
а номінальна та реальна ціни на продукцію можуть, як ніколи, розійтися.

Про це заявив економіст департаменту технічного співробітництва ФАО Андрій Ярмак на своєму Телеграм-каналі.

«У такій ситуації, коли все надзвичайно невизначено, прогнозувати просто дуже важко. Але базові цінності, навіть якщо маємо найгіршу ситуацію з часів Другої Світової Війни, залишаться незмінними – продукти харчування потрібні щоденно, на відміну від майже всього іншого», – написав Андрій Ярмак.

Він також додав, що, на його думку, аграрний сектор зараз, не зважаючи на труднощі, у найкращій ситуації з усіх. Навіть для IT цей час може бути трохи складнішим.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!