Агромаркет

«Аграрний фонд» змінив підхід до співпраці зі страховими компаніями

«Аграрний фонд» змінив підхід до співпраці зі страховими компаніями

ПАТ «Аграрний фонд» змінює принцип роботи зі страховими компаніями.

Про це повідомили у компанії, уточнивши, що до такого кроку вдаються у рамках оптимізації та трансформації бізнес-процесів.

Зокрема, скасовано дію наказу № 37 від 13 квітня 2015 року, що затверджував загальні кваліфікаційні вимоги до страхових компаній, які мають намір співпрацювати з «Аграрним фондом» у галузі комплексного страхування посівів урожаю сільськогосподарських культур.

Цей наказ не відповідає ринковим відносинам та створює бар’єри для доступу кваліфікованим учасникам ринку агрострахування до співпраці з «Аграрним фондом», зазначив в.о. голови правління товариства Іван Баришев.

«Ми не є ліцензійним органом, і повторне подання нам десятків документів для акредитації є абсолютно неприйнятним і не відповідає стратегії Кабінету міністрів, направленій на максимальну прозорість бізнес-процесів у всіх державних компаніях»,– пояснив він.

«Аграрний фонд» розпочав співпрацю на весняну форвардну компанію 2020 року з двома гравцями ринку агрострахування – «ПЗУ Україна» й ARX (колишня «АХА Страхування») на умовах співстрахування.

Як повідомлялося, у грудні «Аграрний фонд» повернув активи на 32,7 млн грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!