Агромаркет

Аграрний комітет підтримав законопроект щодо внесення дронів до переліку сільгосптехніки

Аграрний комітет підтримав законопроект щодо внесення дронів до переліку сільгосптехніки

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ підтримав і рекомендував прийняття за основу та в цілому законопроект №8275 Про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу».

Цей законопроект вносить зміни до переліку техніки і обладнання для аграрного сектору, додаючи до нього безпілотні літальні апарати, повідомляє УКАБ.

Прийняття законопроекту може відкрити доступ до інноваційних інформаційних та інжинірингових технологій, які у зв’язку зі збільшенням вартості посівних робіт і основних засобів виробництва, допоможуть зменшити витрати пального, контролювати процес внесення добрив та знизити витрати аграріїв, зауважив координатор комітету техніки УКАБ Олег Нестеров.

За його словами, це також дасть поштовх для подальшого поширення технологій точного землеробства та синергії сфери IT й сільського господарства.

Через внесення змін до статті Закону законопроект №8275 дозволить виробникам дронів та обладнання для точного землеробства долучатися до програми компенсації часткової вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, завдяки якій аграріям, що купуватимуть дані технології буде компенсуватися 25% від вартості.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!