Агромаркет

«Аграрний фонд» і банк «Український капітал» профінансують аграріїв на 400 млн гривень

«Аграрний фонд» і банк «Український капітал» профінансують аграріїв на 400 млн гривень

ПАТ «Аграрний фонд» і банк «Український капітал» починають спільну програму фінансування виробників сільськогосподарської продукції.

Загальний обсяг залучення фінансових ресурсів планується на рівні 400 млн грн. протягом 2016-2017 МР, повідомляє прес-служба «Аграрного фонду». Частка банку «Український капітал» повинна скласти 100-200 млн грн., решта коштів надійде від «Аграрного фонду».

Як зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко, спільна програма розрахована на малих і середніх сільгоспвиробників з об’ємом чистого доходу (виручки) за останній рік до 10 млн грн.

«Спільна програма фінансування, яку ми починаємо з банком « Український капітал», для «Аграрного фонду» є пілотним проектом. Зараз програма готується до осінньої посівної озимих культур, і ми сподіваємося, що вже цієї осені зможемо її цілком налаштувати під потреби клієнтів», ‒ зазначив Андрій Радченко.

Орієнтовна вартість користування фінансовими ресурсами для сільгоспвиробників в національній валюті складе 12% річних.

Планується, що кредитування надаватиметься для покриття витрат, пов’язаних із закупівлею паливно-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, оплати послуг, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт сільськогосподарської та зрошувальної техніки, робіт (послуг) із підготовки та обробітку ґрунту, посіву, захисту рослин від хвороб і шкідників, внесення добрив і підживлення, збору врожаю тощо.

В «Аграрному фонді» відзначають, що реалізація програми стала можливою після аудиту діяльності ПАТ «Банк «Український капітал» ‒ з метою можливої співпраці, а голова правління ПАТ  «Аграрний фонд» Андрій Радченко увійшов до складу наглядової ради банку.

У разі успішної реалізації програми планується залучення в проект великих державних банків, таких як, «Укргазбанк», «Ощадбанк» та «Укрексімбанк».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!