Агромаркет

«Аграрний фонд», ДПЗКУ, «Сумихімпром», ОПЗ і «Украгролізинг» потрапили під велику приватизацію-2018

«Аграрний фонд», ДПЗКУ, «Сумихімпром», ОПЗ і «Украгролізинг» потрапили під велику приватизацію-2018

Одеський припортовий завод (ОПЗ), «Сумихімпром», «Аграрний фонд» і Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ), «Украгролізинг» фігурують у переліку з 26 підприємств великої приватизації на 2018 рік, який затвердив уряд.

За словами в.о. глави Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталія Трубарова, й ОПЗ (99,5667%), й «Сумихімпром» (99,9952%) уже перебувають в управлінні Фонду. «Аграрний фонд» і ДПЗКУ (по 100%) – в управлінні Мінагрополітики, а «Украгролізинг» (100%) – Кабінету міністрів.

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 січня 2018 року ухвалила нову редакцію Закону «Про приватизацію державного майна”, яка набула чинності з 7 березня. У зв’язку з цим ФДМУ переглянув переліки об’єктів на приватизацію в 2018 році.

Активна фаза продажу підприємств, визначених на велику приватизацію, почнеться восени 2018 року і триватиме до грудня включно, вважає Віталій Трубаров.

«Дуже розраховуємо, що ці 26 підприємств, які ми запланували, встигнемо продати до кінця року. Якщо врахувати терміни, необхідні на відбір радників, на те, щоб радники виконали свої функції, на прийняття управлінського рішення ФДМУ і Кабміну, на узгодження умов продажу плюс відкриті торги, які оголошуються за 45 днів, то ми виходимо на жовтень. І триватимуть торги до грудня включно», – сказав він.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!