Агромаркет

Аграрії з Приазов’я передали постраждалим від посухи господарствам Одещини посівний матеріал за символічну 1 гривню

Активісти ГО «Аграрний союз України» доправили своїм колегам з Одещини, які втратили урожай зернових через посуху, безповоротну допомогу у вигляді 180 посівних одиниць насіння соняшнику за символічну 1 гривню.

Про це написав голова ГО «Аграрний союз Запорізької області», директор ТОВ АФ «Ольвія» Анатолій Тиховод на своїй Фейсбук-сторінці.

«У наш час чекати допомогу від держави не варто. А щоб допомогти людям у важкий час, хіба треба, щоб була вказівка «зверху»? Не дай Боже комусь опинитися у їхній ситуації. Сподіваємось на широку підтримку з інших регіонів України і Запорізької області», – закликав Анатолій Тиховод.

За словами аграрія, у різні часи траплялися природні катаклізмами і втрати врожаю. Раніше у таких випадках за кожним потерпілим господарством закріплювали інше, з регіонів, де природа милувала, для надання шефської допомоги.

І наразі така допомога потрібна багатьом фермерам з Одеської та Миколаївської області, де повністю загинув урожай зернових культур.

На заклик аграрія одразу відгукнулися небайдужі колеги: «Можу також допомогти посівним соняшником…», – написав у коментарі до допису Сергій Шарапов.