Агромаркет

Аграрії бажають дізнатися особливості використання й розподілу коштів держпідтримки АПК

Аграрії бажають дізнатися особливості використання й розподілу коштів держпідтримки АПК

Аграріїв до цього часу ще не ознайомили не лише з проектами порядків використання й розподілу коштів державної підтримки, а і з відповідними планами уряду.

Провідні аграрні асоціації звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про особисту зустріч для обговорення аграрної частини державного бюджету України на 2018 рік, зокрема, нових програм державної підтримки сільгосптоваровиробників та залучення провідних громадських організацій АПК до участі у розробці відповідних порядків використання коштів бюджетної підтримки.

Про це повідомили в УКАБ.

«Відсутність проектів порядків використання й розподілу коштів державної підтримки означає, що, як і минулого року, агарний сектор втратить мінімум два місяці, коли державна підтримка надаватися не буде», – наголошується у листі.    

Авральне ж ухвалення відповідних нормативних актів без глибокого та всебічного обговорення з аграріями загрожує виникненням нових перекосів у розподілі коштів або блокуванням їх фактичного використання, як це фактично сталося з програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у 2017 році, йдеться у зверненні.        

Звернення підписали громадські спілки «Всеукраїнський аграрний форум», «Аграрний союз України», «Всеукраїнська Аграрна Рада», Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, «Українська аграрна конфедерація», Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!