Агромаркет

15% виробників органіки віддають свою продукцію на потреби ЗСУ та біженців

Близько ⅕ органічних земель України наразі знаходяться під тимчасовою окупацією.

Про це повідомляє пресслужба Швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, посилаючись на результати опитування органічного бізнесу.

Незважаючи на блокування портів, логістичні проблеми та обмеження експорту окремих категорій продукції, українські органічні експортери мають гарні показники за перше півріччя 2022 року, що є результатом великої праці у складних умовах.

42% операторів органічного ринку продовжують вирощувати органічну продукцію, не віддаючи перевагу переходу до неорганічного виробництва.

70% операторів ринку частково/повноцінно продовжують працювати, у той час як 23% відновили або планують відновлення роботи після усунення пошкоджень або інших обставин.

50% виробників органічної продукції бажають продовжити органічне виробництво, проте потребують додаткових ресурсів або змін у маркетинговій стратегії.

15% виробників органіки віддають свою продукцію на потреби ЗСУ та біженців.

Нагадаємо, «Органік Стандарт» видаватиме електронні сертифікати для експорту до країн ЄС. Також ми писали, що понад 30 компаній представляють Україну на виставці органічної продукції BIOFACH 2022.