На Житомирщині, Львівщині та Рівненщині – найнижчі показники НГО сільгоспземель
Станом на 1 січня 2020 року найнижчі показники нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь були в Житомирській, Львівській та Рівненській областях.
Про це свідчать дані Державної податкової служби України.
Найвищими ці показники були у Черкаській, Чернівецькій та Харківській областях.
Як відомо, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0, тоді як у 1996 році цей показник становив 1,703, а в 2014-му – 1,249.
Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно, залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель.
Довідка
НГО земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при успадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 га для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також за розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.
Додати коментар