Конференція "Елеватор - 2014", м.Кременчук

Поділитись:

 

Доробка й зберігання зерна є, мабуть, не менш важливою ланкою у формуванні його ринкової вартості, ніж вирощування. Особливо цю думку підтвердив нинішній маркетинговий рік, коли вартість зерна кукурудзи восени, з-під комбайна, і навесні різнилася вдвічі. Тому будівництво власного елеватора (або, принаймні, реконструкція та переобладнання наявного зерносховища відповідно до сучасних вимог) є нагальним завданням для всіх господарств. Упродовж уже кількох років елеватор є чи не найпривабливішою інвестицією в українському АПК.

 

Щороку в березні журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media проводять конференцію, на яку запрошують усіх тих, хто всерйоз збирається до найближчих жнив збудувати або модернізувати своє зерносховище. Цьогорічна конференція «Елеватор-2014» відбулася 27–28 березня в партнерстві з компанією «Астарта Київ», яка надала можливість для практичного ознайомлення з технологіями доробки та зберігання зерна на своєму новозбудованому переробному заводі. У конференції взяли участь майже 100 учасників, з-поміж яких були в основному директори, керівники інженерних служб господарств, представники компаній-постачальників, науковці.

 

Генеральним спонсором конференції виступила компанія «БОЕЗ Україна», офіційним партнером — компанія KMZ Industries, ексклюзивним партером із комплексного ремонту елеваторів — компанія «Альп-Пром».

 

Програма конференції складалася з двох частин: у перший день робота була організована в пленарному режимі, а на другий відбулася екскурсія на переробний завод. Завдяки цьому конференція пройшла жваво та динамічно.

 

Особливо хотілося б відзначити такі доповіді:

 

  • Комплексні рішення для сушіння та зберігання зерна — Максим Корчомний, «БОЕЗ Україна;
  • Технології й обладнання компанії KMZ Industries — Рудольф Гельфанд, KMZ Industries;
  • Ремонт залізобетонних елеваторів — Артем Бабенко, «Альп-Пром»;
  • Інноваційні технології в сушінні зернових й олійних культур — Джан Лука Бонфанті, «Бонфанті»;
  • Автоматизований елеватор підлогового зберігання — Орест Мінготті, «Боргі».

Значний інтерес в учасників конференції викликали виступи таких практиків аграрної галузі:

 

  • Ігор Проценко — «Комплексні підходи у створенні сучасного елеваторного господарства»;
  • Володимир Мокляка — «Практичний досвід очищення зерна в фермерському господарстві»;
  • Ігор Забизін — «Проектування елеваторів. Поради та рекомендації»;
  • Олексій Харсун — «Збереження зерна: спеціалізація, логістика, здешевлення. Основні тренди наступного десятиріччя»;
  • Леонід Фадєєва — «Ощадне зерноочищення для великих агрокомпаній та фермерів».

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань у переддень нового аграрного сезону!

 

 

Поділитись: