Агрономія

У південному кластері ГК «Агрейн» розпочалися жнива озимого ячменю

У південному кластері ГК «Агрейн» розпочалися жнива озимого ячменю

У господарствах південного кластеру Групи компаній «Агрейн» стартувала збиральна кампанія озимого ячменю, площа якого перевищує 7 тис. га.

Про це повдіомляє пресслужба компанії.

«Посіви рівномірно розвинені та перебувають у фазі повної стиглості, мають добре сформований колос і загалом здоровий фітосанітарний стан. Це оптимальний період для початку жнив, що дає змогу максимально зберегти якісні показники зерна. Стиглість ми контролювали за індексами NDVI та з використанням систем штучного інтелекту – це дозволило чітко спрогнозувати терміни дозрівання»,

– зазначив головний агроном Групи компаній «Агрейн» Тарас Корнієнко.

У компанії наголошують, що жнива проходять у штатному режимі з дотриманням усіх технологічних вимог, а всі логістичні процеси чітко сплановані.

Нагадаємо, «Агрейн» заклав понад 100 га під багаторічні кормові культури.