New Holland оновила серії тракторів T7 та T5S

Компанія New Holland представила нове покоління тракторів T7 у версії Standard Wheel Base та серію T5S з оновленими функціями.
Про це повідомляє Landtechnik Schweiz.
У лінійці T7 з колісною базою 2789 мм з’явилося три варіанти трансмісії – Range Command, Dynamic Command та безступінчаста Auto Command з трьома діапазонами руху. За даними виробника, це підвищує ефективність транспортування на 10%, а роботи в полі – більш ніж на 30%. Флагман T7.225 оснащено двигуном NEF-6 FPT об’ємом 6,7 л з максимальною потужністю 225 к.с. та крутним моментом 1063 Нм.
Трактори отримали оновлену передню підвіску з подвійним акумулятором тиску, опцію road control для стабільності на дорозі та модернізовану Horizon-кабіну з рівнем шуму 68 дБ, новим дизайном доступу та кращим оглядом завдяки заниженій капотній лінії. Гідравлічна система Closed-Center Load-Sensing забезпечує продуктивність від 150 до 169 л/хв, заднє навісне піднімає до 8,4 тонни. Запроваджено й нові LED-ліхтарі з емблемою бренду та вдосконалені денні ходові вогні.
Окремо New Holland презентувала серію T5S потужністю 90–110 к.с. Моделі мають оновлену передню вісь для швидшого кермування, функцію Dynamic Start & Stop для гальмування без зчеплення та 12х12-ступеневу коробку з електронним Power-Shuttle. Опційно доступна гідравлічна помпа 82 л/хв і система Lift-O-Matic, а також новий фронтальний навантажувач 635LU. Трактори T5S надійдуть у продаж з першої половини 2026 року.
Читайте також: New Holland готує другий трактор на метані