Південнокорейські вчені прогнозують якість зберігання цибулі за допомогою МРТ
Південнокорейські дослідники сільського господарства розробили та запатентували нову технологію за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) для прогнозування якості цибулі, що зберігається.
Про це повідомляє The Korea Bizwire.
Адміністрація сільського розвитку (RDA) оголосила, що нова технологія вирішує постійну проблему зберігання цибулі. Зараз цибуля, зібрана в травні та червні, зберігається в приміщеннях з контрольованою температурою до 8 місяців до наступної весни.
Однак швидкість загнивання досягає 25-40%, оскільки одна зіпсована цибулина може спровокувати швидке псування навколишньої продукції.
Традиційні методи контролю якості ґрунтуються на візуальному огляді, коли працівники вручну сортують цибулю за зовнішнім виглядом. Нова технологія, розроблена у співпраці з Національним університетом Чонбук, поєднує дані МРТ із показниками стандартизації форми та аналізом кольорів RGB для оцінки внутрішньої якості.
Система працює, виявляючи раннє проростання цибулі, фізіологічний процес, який відбувається безпосередньо перед розпадом. МРТ фіксує тіньові відмінності між пророщеними ділянками та іншими частинами цибулі, які потім аналізуються за допомогою спеціально розробленого «індексу появи паростків на основі індексу». діаграма якості» для прогнозування рівнів погіршення.
«У той час як промислове застосування МРТ існує в інших країнах, ця технологія є унікальною в поєднанні післязбиральної фізіологічної експертизи з інтерпретацією зображень і пов’язаними показниками якості, що робить її більш універсальною», — сказав Кім Сон Мін, професор Національного університету Чонбук, який брав участь у дослідженні. дослідження.
Інновація знаменує значний прогрес у методах вибору цибулі для зберігання шляхом співвіднесення даних МРТ із потенціалом зберігання, формою та смаковими характеристиками. Проте проблеми з впровадженням залишаються.
«Хоча ця технологія має важливе значення для модернізації управління якістю цибулі, що зберігається, широке впровадження вимагатиме комерціалізації обладнання для обробки зображень і навчання спеціалістів, — сказав Лім Чонгук, директор відділу зберігання та розподілу Національного інституту садівництва та рослинництва. – Ми плануємо оптимізувати технологію зберігання цибулі та знизити швидкість гниття завдяки технічній співпраці з виробниками обладнання для сортування та польовим перевіркам».
Читайте також: Ціни на цибулю поповзли догори