Індія втрачає 30-80% фруктів та овочів через застарілі технології
Нідерландські постачальники готуються до запланованого переходу на середньотехнологічні технологіїтепличного господарства, які зробить сільськогосподарський гігант – Індія.
Про це повідомляє Groenten & Fruit.
Минулого року овочівництво закритого ґрунту в Індії охоплювало 4 тис. га, половину цих площ складало плівкове накриття, а наполовина – сітка проти комах. Інвестиції в середньотехнологічні технології садівництва можуть дати величезний поштовх трансформації індійського садівництва. Такий висновок консорціуму голландських постачальників Dutch Greenhouse Delta.
Дослідники відзначають, що після Китаю Індія є другим у світі виробником фруктів і овочів, але через застарілі технології зберігання та логістичні процеси країна має втрати від 30 до 80%. Щоб зберегти фрукти та овочі свіжими, логістика та складські приміщення, безумовно, повинні бути значно покращені.
Dutch Greenhouse бачить багато переваг у розвитку середньотехнологічного садівництва в Індії, а також для ландшафту та навколишнього середовища. В даний час вирощування часто відбувається на відкритих полях з низькою врожайністю з гектара. Якщо врожайність у теплицях значно зросте, знадобиться менше вирубувати ліси. Знищення лісів призводить до ерозії ґрунту під час сильних дощів, а відсутність лісів означає, що зростаюче забруднення повітря не може бути поглинене.
Культивація знаходиться в іншому замкнутому колі. У теплому та вологому кліматі високий рівень захворюваності та шкідників. Зараз боротьба з хворобами та шкідниками ведеться за допомогою відносно високих рівнів пестицидів, що призводить до великих їх залишків у продуктах і забруднення навколишнього середовища.
Читайте також: У теплицях майбутнього можуть вирощувати чорний перець, ваніль і папайю