Корівник переобладнують на картоплесховище з одним нюансом
Часто виробники картоплі намагаються переобладнати корівник на картоплесховище. Щоб ригелі не перешкоджали потоку повітря, ставлять додаткові вентилятори.
Про це журналу «Плантатор» розповів Олександр Шейко, директор ТОВ «4 Стихії», українського виробника обладнання для зберігання картоплі.
«Зазвичай старі споруди мають суттєвий недолік: їхню стелю підтримують посилені елементи — ригелі, які перешкоджають потоку повітря. Ми навчилися працювати з ними: встановлюємо допоміжні циркуляційні вентилятори, які забезпечують рух повітря в потрібних об’ємах», – сказав він.
Олександр Шейко зауважив, що спроєктувати й побудувати овочесховище з нуля на вільному майданчику простіше. Через 6–7 місяців від початку робіт замовник може вже завантажувати свою продукцію в готове приміщення.
«Але не всі аграрії готові до цього, тому часто звертаються з проханням адаптувати під овочесховище наявну будівлю, найчастіше — колишній корівник, – розповів спеціаліст. – Ми обстежуємо його на предмет придатності, визначаємо обсяг продукції для зберігання й пропонуємо перелік техніки».
Читайте також: «Контінентал» запустив найсучасніше в Україні картоплесховище