Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Відео

Конференція «Системи землеробства-2016», м.Біла Церква, червень 2016 року

Поділитись:

 

На межі весни й літа журнал The Ukrainian Farmer проводить свою традиційну конференцію «Системи землеробства», що присвячена базисному питанню сільського господарства – роботі з ґрунтом як з основним засобом виробництва. Численні аграрії вже звикли приїздити на цей форум для обміну думками й досвідом, тому ця конференція завжди є інформаційно насиченою, а отже й корисною. Особливо інтерес до конференції «Системи землеробства» зріс тоді, коли ми почали проводити її у дводенному форматі: перший день – доповіді й дискусії у залі, другий – показ технологій у полі. Нинішнього року цей формат спрацював дуже вдало: теорію і практику робити з ґрунтом продемонстрували майже десяток різних компаній, а також Агрофірма «Колос» (що у Сквирському районі Київської області), яка не лише гостинно надала свої поля для проведення практичного показу сільгоспмашин, а й поділилася власними напрацюваннями в галузі селекції і насінництва, виробництва і застосування органічних добрив, оптимізації сівозмін і обробітку ґрунту.

 

Учасниками конференції стали понад сотню спеціалістів агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних й інженерних служб господарств, фермери, представників компаній-постачальників, науковці. Допомогли журналу The Ukrainian Farmer її організувати компанії-партнери: генеральний партнер – компанія KUHN, технічний партнер – CASE IH; спеціальний партнер – «LEMKEN Україна»; офіційний партнер – AIKo і бренд Salford; інноваційний партнер – DAL-BO; ексклюзивний партнер – VADERSTAD і партнер із захисту рослин –ADAMA.

 

Програма першого дня конференції складалася з доповідей наукового характеру, комерційних і суто практичних, що містили конкретні рекомендації аграріям. Особливо хотілося б відзначити доповіді таких учасників:

 

  • «Особливості технології стрип-тілл» — Борис Онищенко («КУН-Україна»);
  • «Швидкісна технологія подрібнення рослинних решток» — Олексій Антонов («Даль-Бо»);
  • «Технології для боротьби з ущільненням ґрунту» — Анатолій Мацюк (CASE IH);
  • «Ґрунтообробна техніка для стерньового обробітку» — Артем Калашнік («Лемкен-Україна»);
  • «Вертикальна безвідвальна технологія обробітку ґрунту від канадського заводу Salford» — Сергій Кривошеєнко (ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія»);
  • Американська та європейська системи стрип-тілл — Володимир Підвальний («Ведерстад»).

 

Редакція журналу The Ukrainian Farmer висловлює вдячність усім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні складних економічних і технологічних питань, бажає високих урожаїв і великого задоволення від праці!

Поділитись: