Які виклики для птахівників за експлуатації старих систем вентиляції й будівель

За експлуатації старих пташників виробники зіштовхуються з низкою проблем. Адже з часом будівлі втрачають герметичність: з’являються тріщини та пошкодження, пише журнал «Наше птахівництво».
Серед найчастіших проблем:
‒ відсутність розрідження ‒ в негерметичних корпусах зовнішнє повітря швидко осідає, підвищуючи вологість підстилки;
‒ зношена підлога ‒ тріщини й нерівності ускладнюють прибирання й дезінфекцію;
‒ складність очищення ‒ прибирання часто доводиться доручати стороннім компаніям, а брак часу для обслуговування обертається низькою якістю дезінфекції;
‒ перешкоди для птиці ‒ нерівності та погане розміщення підстилки ускладнюють пересування бройлерів, і вони витрачають на це додаткову енергію;
‒ різна завтовшки підстилка ‒ призводить до неоднорідного температурного режиму, що ускладнює стартовий період вирощування птиці.
Але багато застарілих вентиляційних систем мають потенціал для вдосконалення. Тому регулярна модернізація та підтримання належного стану будівель і вентиляційного обладнання допомагають запобігти переліченим проблемам.