Тваринництво

Як попередити сальмонельоз на птахофермі

Як попередити сальмонельоз на птахофермі

Нове дослідження відомого професора Чака Хофарера з Центру досліджень захворювань птахівництва в Університеті Джорджії (2015 рік) встановило, що додавання мананнових олігосахаридів (МОС) в раціон несучок призвело до значного зниження рівня колонізації Salmonella enteritidis в кишечнику й яєчниках, тому може вважатися важливою частиною програми контролю сальмонели в комерційних стадах.

До 80% зараження сальмонелою може бути передане вертикальним шляхом від батьківського стада. Ця передача низького рівня сальмонели у добових курчат може призвести до високого рівня забруднення на переробному заводі, повідомляє «Оллтек-Україна».

Розвиток і підтримка життєдіяльності корисної мікрофлори кишечнику якомога раніше після виводу є дуже важливим в профілактиці колонізації кишечнику птиці сальмонелою. Програми із застосуванням пробіотиків, органічних кислот, ферментів і технології клітинної стінки дріжджів ефективно підтримують мікрофлору кишечнику.

Ефективна програма попередження кокцидіозу повинна бути частиною програми попередження сальмонельозу.

Застосування вакцин, особливо для батьківського стада, знижує кількість сальмонели в першу чергу в добових курчат.

Три етапи підтримки здоров’я кишечнику від виводу до фінішу:

1) правильний старт. Додавання корисних бактерій на старті – підтримка розвитку кишечнику, раннього розвитку;

2) отримання максимуму з корму. Підтримка корисних бактерій, максимальна утилізація корму, приріст та ефективність годівлі;

3) створення імунітету. Утворення природного захисту, цілісності шлунково-кишкового тракту та підтримка стабільних приростів маси тіла.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!