Тваринництво

Володимир-Волинська птахофабрика підбила підсумки 2019 року

11 грудня відбувся прес-брифінг ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» і глав об’єднаних територіальних громад.

Генеральний директор птахофабрики Аліна Сич разом із керівниками громад розповіли журналістам про головні здобутки підприємства для розвитку Волинського регіону.

Аліна Сич розповіла про основні проєкти, які протягом року реалізувала і запустила птахофабрика. Зокрема, будівництво інноваційного цеху переробки «Епікур» потужністю 13,5 тонн/год. і вартістю інвестицій у 38 млн євро, реалізацію нових інноваційних проєктів у сферах енергозбереження та екобезпеки, обсяг сплачених податків, що надійшли до місцевих бюджетів, а також про соціально-відповідальні ініціативи і проєкти «Епікур».


З початку 2019 сума сплачених підприємством податків становить понад 161 млн грн (станом на 30.11.19). З них податок на землю – понад 1,1 млн грн, ПДФО – понад 40 млн грн, військовий збір – понад 3 млн та інші. Середня заробітна плата по підприємству становить 13,8 тис. грн, зазначила Аліна Сич.

Голова Заречанської ОТГ, на території якої знаходиться велика частина об’єктів підприємства, Ігор Паленка додав, що з 30 млн грн власних надходжень до місцевого бюджету 20 млн грн ідуть за рахунок податків птахофабрики. Підтримав колегу і голова Оваднівської громади Сергій Панасевич.

«Коли ми об’єдналися, то вирішили, що краще почекаємо зміни законодавства (прийняття закону про «розірвання» меж районів при утворенні ОТГ. – Ред.) i об’єднаємося разом із Гайківською сільською радою, на території якої знаходяться пташники і будується новий переробний комплекс, – підкреслив Сергій Панасевич. – У перспективі це нам дасть стабільні податки до місцевого бюджету, за які ми розвиватимемо нашу громаду, і створення нових робочих місць».

Володимир-Волинська птахофабрика забезпечила всіх своїх працівників медичним страхуванням та гідною оплатою праці.

«Коли я працював міським головою ще до об’єднання, то зарплата звичайного електрика на птахофабриці була вище моєї – це по-перше, – додав голова Устилузької ОТГ Ігор Поліщук. – А по-друге, всі зарплати птахофабрики офіційні. Ми на місцевому рівні можемо відстежити це, звіривши кількість людей, які працюють на підприємстві, і скільки нам надходить ПДФО».

Голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик додав, що зараз кожна громада зацікавлена ​​в тому, щоб залучити до себе інвестора, який дасть робочі місця і справно платитиме податки.

Цього року підприємство стало ініціатором петиції про заборону безконтрольного використання антибіотиків у сільському господарстві, а також сприяє розробленню нових галузевих стандартів у птахівництві та маркування продукції. Впроваджує освітні проєкти в дошкільних установах і школах. Підтримує дитячі інтернати та будинки для людей похилого віку, а також виступає партнером або організатором масових культурних і соціальних заходів у Волинському регіоні.

Довідка

Володимир-Волинська птахофабрика – українсько-голландське підприємство з більш ніж 60-річним досвідом, входить у п’ятірку лідерів національного ринку курятини. Птахофабрика – одне з найбільших підприємств Волинської області, де працює понад 1,5 тис. співробітників.

До складу птахофабрики входять 11 виробничих бригад, 100 пташників, цех переробки, комбікормовий завод, виробнича лабораторія і земельний фонд для вирощування зернових культур.

Підприємство має сертифікат ISO 22000:05 і здійснює свою діяльність відповідно до HACCP, що гарантує високі стандарти виробництва і безпеки сировини і готової продукції.

Підприємство орієнтоване на вирощування натуральної курятини «Епікур» без використання антибіотиків, гормонів та інших шкідливих домішок на всіх етапах виробництва, що підтверджено висновками державних сертифікованих лабораторій.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!