Тваринництво

Вітчизняна аквакультура шукає шляхи виходу на німецький ринок

Вітчизняна аквакультура шукає шляхи виходу на німецький ринок

Питання налагодження співпраці з форелевими господарствами для вирощування риби в Україні та її експорту в Німеччину обговорювалися на зустрічі представника Німецької торгово-промислової палати в сегменті рибництва (IHK Ostbrandenburg) Катерини Шульце з представниками осетрових та форелевих господарств Київської, Львівської та Чернівецької областей.

Про це повідомила прес-служба Держрибагентства.

Віце-президент Української аквакультурної спільноти Олег Божик зазначив, що в рамках програми з розвитку форелівництва шукають нові напрямки та ринки збуту для української риби. «Зважаючи на складну економічну ситуацію та інфляційні процеси, розглядаємо можливість диверсифікації ринків збуту за рахунок поставок до європейських країн», – підкреслив він.

Катерина Шульце наголосила, що представники німецьких торговельних мереж зацікавлені в стабільних поставках рибної продукції з України. Найбільший інтерес – до лососевих та осетрових порід риб, оскільки Україна має значні водні запаси, які дозволяють отримувати справжній органічний продукт.

За словами генерального директора Асоціації українських імпортерів риби та морепродуктів Дмитра Загуменного, в листопаді Катерина Шульце та представники асоціації планують відвідати підприємства аквакультури у Київській області та Чернівцях.

Довідка

Катерина Шульце – представник Німецької торгово-промислової палати в сегменті рибництва, експерт з будівництва і запуску рибних господарств, керівник заводу з виробництва рибних кормів. Має значний досвід у сфері рибництва, за її участі було реалізовано проекти Юніфіш, ФІШ Арт, ІНТЕР АКВА (усі – Вірменія), RR Fish (Латвія), ФГУП «Племенной форелеводческий завод «Адлер», Кармановський рибгосп, Русская крепость (усі – Росія), SPAN Fishing Industry Ldt (Грузія).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!